Arhitektuuribüroo
Idea Arhitektid

Arhitektuuribüroo Idea Arhitektid - Miks tasub meid valida?

INDIVIDUAALSUS

Oleme spetsialiseerunud individuaalsele projekteerimisele ja iga meie projekt on ainulaadne ja koostatakse ainueksemplarina.

KOOSKÕLASTAMINE

Tegeleme ise objektide ehitisregistrisse kandmisega ja võtame enda kanda kõik kohaliku omavalitsusega kooskõlastamise kohustused.

Hea hind ja kvaliteet

Teeme tööd täpselt ja õigeaegselt ning taskukohase hinnaga, pakkudes samas igale kliendile parimaid lahendusi, võttes arvesse tema eelarvet ja maitset.

TERVIKLIK LÄHENEMINE

Pakume täielikku teenuste paketti: koostame ehitusprojekte, eriosade projekte, pakume geodeesia ja energiamärgise teenuseid ning koostame kogu vajaliku dokumentatsiooni.​

KUIDAS ME TÖÖTAME?

Meie põhilised tegevussuunad on eramute ja residentside projekteerimine. Meie arhitektuuribüroo töö on korraldatud nii, et ehitusload saaks kätte võimalikult kiiresti. Individuaalne lähenemine ja detailide märkamine võimaldab meil saavutada kvaliteetse tulemuse, arvestades tellija kõiki soove.
Anname teile alati hinnalist nõu ja pöörame tähelepanu puudustele juba eskiisi staadiumis, et vältida pikki kooskõlastamisi ametnikega ning aega kokku hoida. Meie arhitektuuribüroo spetsialistid teevad tellijaga koostööd projekti kõikides etappides ning hoiavad teda toimuvaga kursis.
Järgmiste sammudega, mis meil tuleb koos läbida, ja ligikaudsete ajaraamidega saab tutvuda vasakul olevale skeemile klõpsates.

TAGASISIDE

Suur tänu kõige eest, mida teie ja teie kolleegid teete! Mul on projekteerijatega hulgaliselt negatiivseid kogemusi, olen nendega juba häda ja viletsust näinud. Ja kui olin juba lootust kaotamas, et saan sellise maja projekti, kus tahaksin kogu ülejäänud elu elada, leidsin teie arhitektuuribüroo. Teiega oli meeldiv ja imetore töötada. Meeldiv oli tunda teie professionaalsust, täpsust, operatiivsust ja saada täpseid ning ammendavaid vastuseid. Aga imetore seetõttu, et olite kogu aeg peenetundelised ja delikaatsed (ma ju tean, kui raske on vahel klientidega suhelda). Eriline tänu teile ametnikega tegelemise eest! See on eraldi teema ja just seetõttu ei tahaks sellest eriti rääkida. Ma ei tea, milliste sõnadega veel oma tänu väljendada. Muidugi on need ainult emotsioonid, kuid peaasi on see, et mul on olemas ehitusluba, mida olin kaks pikka aastat oodanud.

Kaasiku tn 52 projekti tellija

Tahame abikaasaga öelda teile tänusõnad tehtud töö eest, te võtsite meie soove kuulda ja täitsite need väga täpselt, vastasite alati väga kiiresti meie küsimustele, aitasite valida parima variandi. Mis kõige tähtsam, teie abiga saime väga kiiresti ehitusloa, meie sõbrad ei suuda seda siiani uskuda, et saime selle paari kuu jooksul.

A. ja N. Sõrmus

Tahan tänada teie meeskonda tehtud töö eest! Ülesanne polnud kergete killast, kuna olen selles valdkonnas ümmargune null, ehitan esimest korda ja mul polnud õrna aimugi, kust alustada. Valisin siis internetist ilusad pildid, panin end konsultatsioonile kirja. Arhitekt osutus väga vastutulelikuks, kuulas mind tähelepanelikult ja aitas otsustada, andis paar head näpunäidet. Projekteerimise käigus tegin parandusi, kõik täideti kiiresti ja korralikult. Jäin projektiga väga rahule!

Moonika Joost

Tellisin abihoone projekti. Korrektne töö, suhtlus toimis tõrgeteta, lubade ja registritega tegelesid ise, teenuse maksumus on täiesti reaalne. Olen väga rahul ja soovitan seda firmat.

Sergei Jelisejev

Aitasid maja juurdeehituse legaliseerimisega, sõitsid kiiresti kohale, mõõtsid kõik ära. Tänud asjale põhjaliku lähenemise ja kiire töö eest. Juhuse tekkimisel soovitan tuttavatele.

N.Puusepp

Kiire ja laitmatu töö, viisakas suhtlus ja probleemide kiire lahendamine. Tänan.

M.N.

Pöördusime Arhitektide poole, seoses suvemaja projektiga. Töö oli tehtud korrektselt, suhtlemine viisakas ja meeldiv. Hinnad ka normid. Soovitame.

Alina Kookmaa

Suur tänu teile suurepärase töö eest. Kogu protsess oli väga ladus ja korrektne. Algusest lõpuni oli selge, kuidas kogu protsess välja hakkab nägema ja vastused tulid minu küsimustele väga kiiresti (isegi nädalavahetustel). Olen igati rahul teie teenusega ja julgen teid ka teistele soovitada 🙂

Kaie

Suure tänud Teile! Olete teinud suurepärast tööd seoses meie tulevase majaga. Koostöö oli väga hea. Kindlasti soovitame Teid ka teistele.

Olger

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Meie objektid Eestis